Opera GX i Corsair współpracują

Corsair współpracuje z Operą w celu zintegrowania oświetlenia RGB z przeglądarką internetową

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Komputer, klawiatura i mysz mogą zaświecić się jak zsynchronizowane choinki, gdy tylko w grze wydarzy się coś ekscytującego. Jednak kiedykolwiek chciałeś, aby te same efekty miały miejsce, gdy otwierasz nową kartę w przeglądarce lub gdy plik kończy się pobierać? Otóż Corsair i Opera połączyły siły, by zaoferować taką funkcjonalność.

Opera GX i Corsair współpracują

Nowa aktualizacja dla Opery GX, czyli pierwszej na świecie przeglądarki internetowej dla graczy, dodaje integrację z systemem iCUE firmy Corsair. Oprogramowanie to pozwala użytkownikom zarządzać wieloma urządzeniami Corsair wyposażonymi w RGB z jednego interfejsu, w tym klawiaturami, myszami, zestawami słuchawkowymi, wentylatorami, chłodzeniami, pamięcią operacyjną, zasilaczami, podkładkami pod mysz i wieloma innymi elementami. Można również skonfigurować i dostosować profile temperatury i mocy.

Zobacz też: [Recenzja] OPPO Reno6 5G – smartfon, który wyróżnia się z tłumu

Dzięki integracji z Opera GX użytkownicy mogą wybrać motywy animacji dla uruchamiania przeglądarki Opera GX, otwierania i zamykania kart, kończenia pobierania plików i innych akcji. Mogą być również ustawione do odtwarzania przy aktywacji limiterów RAM, CPU i sieci. W sumie jest 15 akcji przeglądarki, które można zsynchronizować z oświetleniem RGB firmy Corsair. Jak podaje Opera w oświadczeniu:

Gracze mogą wybrać jeden z wielu gotowych motywów animacji lub zagłębić się i indywidualnie wybrać jeden z dodatkowych efektów. Mogą też zaimportować dowolny efekt i użyć go do konkretnej rzeczy, którą robią w przeglądarce, za pomocą jednego kliknięcia. Opera GX wyświetli również efekty na klawiaturze Corsair za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie z Discorda, Twitcha, Telegrama, Facebook Messengera, Twittera, WhatsAppa lub Instagrama.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy