realme Band 2 opaska sportowa

Premiera realme Band 2 – nowa opaska sportowa z większym wyświetlaczem

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Zaprezentowano oficjalnie realme Band 2, czyli kolejną generację opaski sportowej od producenta. Ostatnią widzieliśmy na początku roku, więc firma narzuciła sobie całkiem solidne tempo. I jak przystało na nowy produkt, tutaj wszystkiego co dobre jest po prostu więcej. Co więc ma do zaoferowania nowa opaska od realme?

Premiera realme Band 2 – nowa opaska sportowa

realme Band 2 opaska sportowa

Nowa wersja opaski sportowej zadebiutowała w Malezji i nie ma jeszcze informacji o tym, czy pojawi się także na innych rynkach. Sprzęt wyceniono na 169 ringgit malezyjskich, co przekłada się na 160 złotych. W przedsprzedaży opaskę będzie można kupić taniej, ale dopóki ta nie pojawi się w Europie, to warto brać pod uwagę tylko startową cenę. Pierwsze co rzuca się w oczy, to mocno przeprojektowany wygląd realme Band 2. Pierwsza opaska była bardzo kanciasta, a tutaj widać, że firma postanowiła pójść w bardziej obłe kształty.

Wyświetlacz w realme Band 2 ma przekątną 1,4 cala (rozdzielczość 167×320 pikseli), a jego maksymalna jasność to 500 nitów. Na pokładzie będzie do wyboru około 50 tarcz, a z czasem może być ich jeszcze więcej. Można także korzystać z własnych zdjęć, jeżeli ktoś ma taką ochotę. Opaska oczywiście będzie wyposażona także w około 90 trybów sportowych, ale na start będzie ich tylko 14. Reszta ma pojawić się w formie aktualizacji. Sprzęt monitoruje tętno, SpO2 czy poziom stresu. Nie zabrakło także funkcji monitoringu cyklu dla kobiet.

realme Band 2 opaska sportowa

Zobacz też: Co nowego na Netflix, czyli aktualizacja oferty.

Z poziomu realme Band 2 można kontrolować urządzenia AIoT, które należą do realme. Można także kontrolować muzykę czy odczytywać powiadomienia ze sparowanego smartfona. Akumulator ma pojemność 240 mAh i przy oszczędnym używaniu ma wystarczyć na 12 dni pracy. Urządzenie korzysta z Bluetooth 5.1 i jest wodoodporne do 50 metrów. Teraz można więc czekać na to, aż sprzęt pojawi się w Polsce i w jakiej cenie. Bo nie oszukujmy się, to od niej zależy najwięcej.

Źródło: realme / GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy