Nowy Kindle Fire z większym ekranem?

Newsy

KindleFire1

Pierwszy tablet z Androidem od Amazon, Kindle Fire, odniósł ogromny sukces. Sprzęt już od momentu swego rynkowego debiutu rozchodził się jak świeże bułeczki. Urządzenie idealnie spasowane z usługami amerykańskiego usługodawcy nadal jest hitem na tamtejszym rynku, ale Amazon myśli już o nowej generacji „Kindle Fire”.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, Amazon planuje wydać nowe urządzenie z większym wyświetlaczem, zbliżonym wielkościowo do tego z iPada. Pogłoski mówią, że matryca w nowym Kindle będzie miała przekątną 8,9 cala. Producent zamierza wydać 2 wersje tabletu: WiFi oraz 3G.

Co ciekawe, firma nie planuje zwiększać ceny urządzenia w stosunku do jego poprzednika, a jeśli nawet, to tylko minimalnie. Ten fakt zostanie na pewno pozytywnie odebrany przez potencjalnych użytkowników.

Źródło: droiddog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x