Motorola Sholes Tablet – pierwsze informacje

Newsy

Sholes-Tablet

Pierwsze informacje o urządzeniu z kodową nazwą Motorola Sholes Tablet pojawiły się już kilka miesięcy temu. Nie było wtedy jednak żadych informacji poza tym, że Motorola pracuje już nad nowym smatphonem. Dzisiaj uchylono nam rąbka tajemnicy i mamy już kilka zdjęć i informacji z jego specyfikacji. Motorola Sholes Tablet wyposażony będzie w procesor TI OMAP 3430 z zegarem 550MHz, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości 800×480, port HDMI, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, wsparcie technologii UMTS/HSPA, aparat 8 MP z xenonem.
Telefon obecnie pracuje na Androidzie 2.0 jednak niewykluczone, że podczas wypuszczenia go na rynek otrzyma już nowszą wersję 2.1.
Motorola Sholes Tablet ma się pojawić już w pierwszym kwartale 2010 roku. Znana nam nazwa Sholes Tablet jest jedynie nazwą kodową, dlatego możliwe, że urządzenie zobaczymy np. jako Droid Tablet/Milestone Tablet.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x