Sholes-Tablet

Pierwsze informacje o urządzeniu z kodową nazwą Motorola Sholes Tablet pojawiły się już kilka miesięcy temu. Nie było wtedy jednak żadych informacji poza tym, że Motorola pracuje już nad nowym smatphonem. Dzisiaj uchylono nam rąbka tajemnicy i mamy już kilka zdjęć i informacji z jego specyfikacji. Motorola Sholes Tablet wyposażony będzie w procesor TI OMAP 3430 z zegarem 550MHz, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości 800×480, port HDMI, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, wsparcie technologii UMTS/HSPA, aparat 8 MP z xenonem.
Telefon obecnie pracuje na Androidzie 2.0 jednak niewykluczone, że podczas wypuszczenia go na rynek otrzyma już nowszą wersję 2.1.
Motorola Sholes Tablet ma się pojawić już w pierwszym kwartale 2010 roku. Znana nam nazwa Sholes Tablet jest jedynie nazwą kodową, dlatego możliwe, że urządzenie zobaczymy np. jako Droid Tablet/Milestone Tablet.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).