WhatsApp to zdecydowanie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego korzysta cała masa osób. Facebook doskonale wie, że jest w posiadaniu kury znoszącej złote jaja, dlatego bardzo o nią dba. Mówiąc prościej: WhatsApp ciągle dostaje nowe funkcje. A skoro o nowych funkcjach mowa, to właśnie dowiedzieliśmy się, że do WhatsAppa nareszcie zmierza wyczekiwana przez wielu nowość. Niektórzy użytkownicy z pewnością się ucieszą!

WhatsApp z nowością, którą inne komunikatory mają od dawna

WhatsApp reakcje

Mimo wielu kontrowersji WhatsApp wciąż jest bardzo lubiany. W dzisiejszych czasach niemal każdy komunikator internetowy ma coś takiego, jak reakcje na wiadomości… ale nie WhatsApp. Na szczęście wkrótce się to zmieni, bo serwis WABetaInfo odkrył, że firma już pracuje nad wspomnianą funkcją. Całość będzie działać dokładnie tak, jak sobie wyobrażamy, czyli na konkretne wiadomości będzie można reagować przeróżnymi emotikonami. Reakcje nie są przesadnie skomplikowaną funkcją, ale nie da się ukryć, że w wielu przypadkach znajdują zastosowanie.

Zobacz także: Oto aż 10 filmów i seriali, które niedługo znikną z oferty Netflixa. Czy zdążysz je nadrobić?

Wspomniane reakcje można już znaleźć m.in. w Messengerze i to od dłuższego czasu. W komunikatorze zintegrowanym z Facebookiem funkcja cieszy się naprawdę sporą popularnością i stanowi jego spójną całość. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy reakcje trafią do WhatsAppa, choć raczej trochę sobie poczekamy, bo nawet testerzy nie mogą jeszcze przetestować omawianej funkcji. Naturalnie nowość będzie dostępna zarówno w komunikatorze na iOS, jak i Androidzie. A wy co sądzicie o reakcjach w aplikacjach do rozmów? Uważacie je za przydatne? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.