Focus pokazuje, że aplikacja galerii może być idealna!

Dawid Przewoźnik Dawid Przewoźnik Newsy
focus-main-840x447

 
Jeżeli nie podoba Wam się aplikacja galerii, którą macie zainstalowaną na swoich urządzeniach, a Zdjęcia Google jakoś do Was nie przemawiają, powinniście wypróbować Focusa. To nowoczesna aplikacja Galerii posiadająca wszystko co tego typu program powinien nam zaoferować.

 
Największym plusem programu są jego możliwości personalizacyjne. Do wszystkich zdjęć mamy dostęp z jednego ekranu i możemy je dowolnie przeglądać bez konieczności wchodzenia do poszczególnych folderów. Ciekawą opcją jest dodawanie tagów do każdej z fotografii. Dzięki temu nasze pliki pogrupują się w intuicyjny sposób także przy pomocy używanych przez nas aplikacji takich jak Facebook czy Instagram. To bardzo proste rozwiązanie, które znacząca ułatwia pracę, ale jakoś nikt wcześniej nie dopracował tego w taki sposób. Jeśli najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo to także nie powinno być problemu, bo Focus uniemożliwia niepowołanym osobom dostanie się do naszych zdjęć, wystarczy zabezpieczyć poszczególne foldery hasłem.

 
Aplikacja jest darmowa, ale niestety nie dostajemy od razu dostępu do wszystkich funkcji. Opłata za korzystanie z wszelkich dobrodziejstw Focusa wynosi niecałe 4 dolary. Link do pobrania aplikacji znajdziecie tutaj.

 

Źródło: Google Play

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy