Huawei Watch już wkrótce na rynku. Zainteresowani klasycznym wyglądem smartwacha?

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
The-Huawei-Watch (3)

Już niebawem rynek smartwatchy wzbogaci się o kolejny model. Huawei Watch to kolejny produkt, który powalczy o uznanie w kategorii urządzeń Android Wear. Klasyczny wygląd, proste wykonanie oraz całkiem niezła specyfikacja techniczna powinny skutecznie zachęcić do przyjrzenia się bliżej ofercie.

O Huawei Watch słyszymy już od jakiegoś czasu. Chiński producent chce wprowadzić urządzenia na określone rynki. Niestety wśród nich nie ma Polski, na szczęście są nasi bliscy sąsiedzi, więc nie będzie problemu ze ściągnięciem sprzętu zza granicy. Zwłaszcza, że „już wkrótce” sprzęt zostanie wypuszczony do obiegu.

The-Huawei-Watch (2)

Zegarek od Huawei charakteryzuje się wykonaniem ze stali nierdzewnej i trzema wersjami kolorystycznymi: złotą, czarną oraz srebrną. Tarcza w kształcie koła cechuje się przekątną 1,4 cala oraz rozdzielczością 400 x 400 pikseli. Huawei Watch napędza Snapdragon 400 oraz 512 MB pamięci RAM. Dla użytkownika zostało przeznaczone 4 GB. Za czas pracy zegarka odpowiedzialna jest bateria o pojemności 300 mAh.

The-Huawei-Watch (1)

Niestety Huawei nie podał jeszcze oficjalnej ceny produktu. Możemy jednak przypuszczać, że będzie ona oscylować w granicach 300-400 dolarów.

The-Huawei-Watch

źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy