i7-t5.1-1

Ryzykowną odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy chcą nabyć tablet z niezła specyfikacją techniczną i w niskiej cenie, jest rynek chiński. Tablety zza Wielkiego Muru, choć czasem słabo wykonane, nierzadko mogą być godnymi rywalami dla swoich europejskich odpowiedników, posiadając nie gorsze jakościowo od nich podzespoły.

Kolejnym właśnie takim urządzeniem jest tablet o dość skomplikowanej i trudnej do wymówienia nazwie – i7-T5.1. Dzieło chińskiej myśli technicznej ma pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.0, oferując gamę ciekawych funkcji, takich jak:

dwurdzeniowy procesor Cortex A5 o taktowaniu 1,2 GHz wykonany w technologii 45 nm, układ graficzny Mali-400

-ekran 7 cali o rozdzielczości 1024×600 pikseli, panel IPS

-1 GB RAM DDR3

-WiFi 802.11 b/g/n

-złącze HDMI

-kamerka internetowa

-odtwarzanie wideo w jakości Full HD

-bateria 3000 mAh

i7-t5.1-2

Na razie więcej szczegółów nie zostało ujawnionych, ale chociażby patrząc na procesor można domyślać się, iż to urządzenie może być ciekawą alternatywą dla markowych produktów – oczywiście pod jednym warunkiem, jakim jest oczywiście atrakcyjna cena.

A Wy jak uważacie – czy ten tablet ma szansę na sukces?

Źródło: micdigi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.