BlackBerry-Passport-Silver-running-Google-Android-anyone-2

BlackBerry wiele straciło po pojawieniu się Androida i iOS’a. Użytkownicy wolą wybrać bardziej przyjazne i multimedialne oprogramowanie niż typową, biznesową Jeżynę. W takim razie Kanadyjczycy muszą się jakoś ratować toteż czemu nie skorzystać z otwartego systemu jakim jest Robocik?

O tym, że BlackBerry chce się zbratać z Androidem słyszeliśmy już wiele razy. Mamy wiele – mogłoby się wydawać – potwierdzonych dowodów przedstawiających różne smartfony zza  oceanu działające pod kontrolą mobilnego systemu Google. Teraz poznaliśmy kolejne. Zobaczcie Passport Silver Edition działający pod kontrolą Androida:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1Z-i-ZgmZ8M[/youtube]

BlackBerry charakteryzuje się świetnym wykonaniem i dopracowaniem swoich produktów, a do tego przede wszystkim fizyczną klawiaturą QWERTY. Dzisiaj już przedstawiałem Wam ujawnione przez Evana Blassa akcesorium dla Samsunga Galaxy S6 Edge+, ale ewidentnie nie jest to to samo, co proponuje BlackBerry. Jednak czy potrzebujemy jeszcze tego elementu?

Android ewidentnie wpłynąłby pozytywnie na sytuację BlackBerry, gdyż obecny system Jeżyny jest bardzo zamknięty w sobie i trafia w gusta jedynie określonej grupy odbiorców, którą również obejmuje Robocik. W takim razie chętnie ujrzelibyście Kanadajczycy z Androidem na pokładzie?

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.