samsung galaxy s6 edge saddsa

 

Fizyczne klawiatury już od dawna nie znajdują zastosowania w mobilnych urządzeniach jako nieodłączny element smartfonów. Wielu z pewnością nie cieszy się z tego faktu, gdyż tylko Blackberry stara się jeszcze korzystać z tego tradycyjnego rozwiązania. W takim razie może pomyślmy o fizycznych klawiaturach jako akcesoriach?

 

W kwestii tabletów z pewnością nie jest problemem znaleźć dodatkową klawiaturę. Jednak co ze smartfonami? Okazuje się, że Samsung zaskoczy nas i przedstawi właśnie takie akcesorium dla Galaxy S6 Edge+ i tym samym wyróżni ten model na tle konkurencji jak i we własnym portfolio.

 

The-Samsung-Galaxy-S6-Edge-Plus-with-the-QWERTY-keyboard-case...

 

To co widzicie powyżej to właśnie dodatkowa klawiatura QWERTY, którą ujawnił Evan Blass. Niestety, nie wiemy czy to akcesorium będzie pochodziło wprost od Samsunga czy też stworzy je zupełnie inna firma, niezwiązana z Koreańczykami. Jej design, lekko mówiąc, nie pasuje do nowej linii Galaxy S6 i przypomina stare Sony Ericssony z serii P oparte na systemie Symbian UIQ.

 

Teoretycznie źródło tej wiadomości, jak i powyższa grafika pochodzą od pewnego źródła, ale czy Samsung byłby w stanie stworzyć coś takiego? Uważacie, że takie akcesorium będzie miało odpowiedni popyt?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.