Samsung zaoferuje Galaxy S6 Edge+ z fizyczną klawiaturą QWERTY – na to czekaliśmy? Wygląd może zdziwić

Newsy

samsung galaxy s6 edge saddsa

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Fizyczne klawiatury już od dawna nie znajdują zastosowania w mobilnych urządzeniach jako nieodłączny element smartfonów. Wielu z pewnością nie cieszy się z tego faktu, gdyż tylko Blackberry stara się jeszcze korzystać z tego tradycyjnego rozwiązania. W takim razie może pomyślmy o fizycznych klawiaturach jako akcesoriach?

 

W kwestii tabletów z pewnością nie jest problemem znaleźć dodatkową klawiaturę. Jednak co ze smartfonami? Okazuje się, że Samsung zaskoczy nas i przedstawi właśnie takie akcesorium dla Galaxy S6 Edge+ i tym samym wyróżni ten model na tle konkurencji jak i we własnym portfolio.

 

The-Samsung-Galaxy-S6-Edge-Plus-with-the-QWERTY-keyboard-case...

 

To co widzicie powyżej to właśnie dodatkowa klawiatura QWERTY, którą ujawnił Evan Blass. Niestety, nie wiemy czy to akcesorium będzie pochodziło wprost od Samsunga czy też stworzy je zupełnie inna firma, niezwiązana z Koreańczykami. Jej design, lekko mówiąc, nie pasuje do nowej linii Galaxy S6 i przypomina stare Sony Ericssony z serii P oparte na systemie Symbian UIQ.

 

Teoretycznie źródło tej wiadomości, jak i powyższa grafika pochodzą od pewnego źródła, ale czy Samsung byłby w stanie stworzyć coś takiego? Uważacie, że takie akcesorium będzie miało odpowiedni popyt?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x