Autonomiczny odkurzacz zaatakował psa

Autonomiczny odkurzacz zaatakował psa — wszystko zarejestrowała kamera

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak autonomiczny odkurzacz zaatakował psa. Chodzi oczywiście o praktyczny wymiar całej sytuacji, bo trudno mówić o tym, by urządzenie naprawdę obrało sobie na cel zwierzaka. Zdarzenie może być jednak przestrogą dla właścicieli czworonogów, którzy korzystają z odkurzaczy-robotów.

Chwile grozy w mieszkaniu, czyli jak autonomiczny odkurzacz zaatakował psa

Na Instagramie bez trudu można znaleźć filmiki pokazujące sytuacje, w których małe psy nie tylko nie boją się autonomicznych odkurzaczy, ale nawet…. siedzą na nich, podczas gdy te sprzątają. Niestety nie zawsze domowe porządki z udziałem robota sprzątającego i czworonoga są tak zabawne i bezproblemowe.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać leżącego psa i sprzątającego robota. Początkowo nic nie zapowiada kłopotów. Pies ze spokojem reaguje na zbliżający się odkurzacz, gdy ten jest już całkiem blisko, przygląda mu się z zaciekawieniem. Robot nie ominął jednak zwierzęcia i zaczął wciągać mu ogon. Przez kilka sekund pies rozpaczliwie próbuje uwolnić się od odkurzacza — bezskutecznie. Na szczęście w pobliżu znajdowały się dwie osoby, które pomogły zwierzęciu wydostać się z pułapki.

Czytaj także: Xiaomi pokazało pięć nowych urządzeń: router, monitor, słuchawki i nie tylko

Całe zdarzenie pokazuje, że właściciele zwierząt korzystający z robotów odkurzających powinni zachować ostrożność. Dobrym wyjściem wydaje się być unikanie włączania urządzeń, gdy nie ma nas w domu, a zostawiamy w nim np. psa.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy