FUjitsu-arrows-nx-f-04g-head

 
Firma Fujitsu, która do tej pory nie była kojarzona ze smartfonami, pokazała światu swoje nowe urządzenie. Model o jakże wdzięcznej nazwie Arrows NX F-04G to nie tylko smartfon z flagową specyfikacją, ale także z zastosowanym po raz pierwszy skanerem tęczówki.

 
Najciekawszy element urządzenia został umiejscowiony w górnej części frontowego panelu i jeśli wierzyć zapewnieniom Fujitsu, działa on wyśmienicie. Podobno rozpoznaje on naszą osobę w momencie odblokowywania urządzenia, czyli nawet nie zauważymy całego procesu.

 
Specyfikacja NX F-04G to najwyższa możliwa półka. Z przodu znajdziecie 5,2-calowy ekran QHD, a także kamerkę oraz wspomniany skaner tęczówki. W środku również Fujitsu umieściło najlepsze podzespoły. Snapdragon 810, Adreno 430 i 3 GB pamięci operacyjnej powinno wystarczyć najbardziej wymagającym użytkownikom. Dodatkowo spory, 3120 mAh akumulator i 20 Mpx aparat od Sony pokazuje, że producent chciał stworzyć smartfona przemyślanego od początku do końca. Telefon ma docelowo kosztować około 750 dolarów, co jest zrozumiałą kwotą, ale w obliczu poważnej konkurencji od bardziej znanych producentów trudno wróżyć sukces temu urządzeniu.

Fujitsu-Arrows-NX-F-04G

Źrodło: Fujitsu

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Dawid Przewoźnik