Nowy smartfon od Fujitsu jako pierwszy zaoferuje skaner tęczówki

Newsy

FUjitsu-arrows-nx-f-04g-head

 
Firma Fujitsu, która do tej pory nie była kojarzona ze smartfonami, pokazała światu swoje nowe urządzenie. Model o jakże wdzięcznej nazwie Arrows NX F-04G to nie tylko smartfon z flagową specyfikacją, ale także z zastosowanym po raz pierwszy skanerem tęczówki.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Najciekawszy element urządzenia został umiejscowiony w górnej części frontowego panelu i jeśli wierzyć zapewnieniom Fujitsu, działa on wyśmienicie. Podobno rozpoznaje on naszą osobę w momencie odblokowywania urządzenia, czyli nawet nie zauważymy całego procesu.

 
Specyfikacja NX F-04G to najwyższa możliwa półka. Z przodu znajdziecie 5,2-calowy ekran QHD, a także kamerkę oraz wspomniany skaner tęczówki. W środku również Fujitsu umieściło najlepsze podzespoły. Snapdragon 810, Adreno 430 i 3 GB pamięci operacyjnej powinno wystarczyć najbardziej wymagającym użytkownikom. Dodatkowo spory, 3120 mAh akumulator i 20 Mpx aparat od Sony pokazuje, że producent chciał stworzyć smartfona przemyślanego od początku do końca. Telefon ma docelowo kosztować około 750 dolarów, co jest zrozumiałą kwotą, ale w obliczu poważnej konkurencji od bardziej znanych producentów trudno wróżyć sukces temu urządzeniu.

 

Fujitsu-Arrows-NX-F-04G

Źrodło: Fujitsu


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x