Czasami projektanci zapominają jaki mamy rok – tak właśnie zrobiła ekipa z HTC

Newsy

 

HTC-Desire-728 (1)Jeszcze wczoraj czytaliśmy o HTC 828w, a dzisiaj mamy informacje dotyczące kolejnego modelu. Tajwański producent jak widać się nie poddaje i walczy zawzięcie o odrobienie strat na rynku. Smartfony jakie mamy okazję ostatnio oglądać mają szansę na rynku, ale ważną kwestię odegra tutaj cena. HTC pod tym względem jest nieco tajemnicze, ale skupmy się na tym, co mamy. Parametrach oraz nowych realnych zdjęciach!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Model ten jeszcze nie został oficjalnie zapowiedziany przez HTC, ale dzięki wylądowaniu w TENAA możemy na jego temat co nieco powiedzieć. A przede wszystkim zobaczyć kilka realnych zdjęć i zbliżeń. Zacznijmy jednak od konstrukcji. HTC Desire 728 to 5,5 calowy smartfon wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości HD, ośmiordzeniową jednostkę MediaTek MT6753 taktowaną zegarem 1,3 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej ze slotem na kartę pamięci.

 

HTC-Desire-728 (4)

 

Możliwości fotograficzne zostaną zaprezentowane przez 13 megapikselowy aparat główny oraz 5 megapikselową przednią kamerkę. Całość będzie pracować na Androidzie Lollipop w wersji 5.1 z nakładką HTC Sense 7, a akumulator odpowiedzialny za napędzanie urządzenia ma mieć pojemność 2800 mAh.

 

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się smartfon na realnych zdjęciach. Przyznam szczerze – jak na rok 2015 to te ramki mnie przerażają. HTC, dlaczego to tak wygląda?

 

HTC-Desire-728

 

HTC-Desire-728 (9)

 

HTC-Desire-728 (6)

 

HTC-Desire-728 (4)

 

HTC-Desire-728 (8)

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x