samsung galaxy s21 fe wyglad design szczegoly

Samsung Galaxy S21 FE później, niż przypuszczaliśmy — firma szykuje osobne wydarzenie

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Dopisek FE dla Samsunga oznacza Fan Edition, ale przekłada się tak naprawdę na tańsze urządzenia z wciąż mocnymi podzespołami. Galaxy S20 FE w swoich dwóch odmianach jest jednym z najciekawszych modeli w swojej klasie. Dlatego siłą rzeczy wiele osób nie może się doczekać jego następcy, który miał ujrzeć światło dzienne 11 sierpnia. Jednak okazuje się, że Samsung nie planuje przedstawić Galaxy S21 FE na najbliższym Unpacked. Zrobi to później, w odpowiednim terminie w ramach osobnego wydarzenia.

Samsung Galaxy S21 FE pojawi się później — na Unpacked w sierpniu skupimy się na składakach

samsung galaxy s21 fe wyglad design szczegoly

O tańszej odsłonie Galaxy S21 wiemy już całkiem sporo. Poznaliśmy wygląd, kluczowe elementy ze specyfikacji (6,4-calowy wyświetlacz SAMOLED 120 Hz, Snapdragon 888 lub Exynos 2100), a także wybrane detale jak chociażby wersje kolorystyczne (szara, biała, fioletowa, zielona). Mało tego, ostatnio nawet Evan Blass ujawnił dokładny wygląd w 360 stopniach wszystkich urządzeń, które mają pojawić się na najbliższym Unpacked. Wśród nich pojawił się właśnie Galaxy S21 FE, ale ostatecznie ten smartfon ma nie ujrzeć światła dziennego 11 sierpnia. Tym sposobem najbliższe Unpacked zostanie poświęcone wyłącznie dwóm smartfonom z elastycznymi ekranami (Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3), a także akcesoriom (Galaxy Watch4 i Galaxy Buds2).

Zobacz też: Mapy Google dostają fenomenalną funkcję, którą docenią podróżujący komunikacją miejską.

W takim razie kiedy odbędzie się premiera Galaxy S21 FE? Aktualne plotki wskazują, że nie wcześniej niż rok po prezentacji poprzednika. Oznacza to, że Samsung swojego tańszego flagowca może chcieć zaprezentować dopiero w październiku. To niewątpliwie spore przesunięcie w czasie, ale poczekacie, prawda? Czy też już wybieracie się do sklepów po coś innego?

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy