ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Z Fold3 render

Wygląd wszystkich nowości Samsunga w 360 stopniach – 3 smartfony, słuchawki i zegarek!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Czekamy zniecierpliwieni na kolejną konferencję Samsunga, na której poznamy od groma ciekawych nowości. W końcu Koreańczycy mają w planach przedstawić aż trzy smartfony, w tym dwa z elastycznymi ekranami, a także przełomowego smartwatcha i kolejną generację słuchawek. Tym sposobem jest na co czekać, ale… Evan Blass postanowił umilić nam to czekanie. Otóż postać znana na Twitterze pod nickiem @evleaks postanowiła udostępnić filmy z nadchodzącymi nowościami, na których w szczegółach możemy poznać ich wygląd w 360 stopniach.

Takiego przecieku jeszcze nie było — Samsung Unpacked nadchodzi, ale my już poznaliśmy wygląd poszczególnych premier

Powyżej możecie zobaczyć z każdej strony wszystkie wersje kolorystyczne zapewne najważniejszej i najdroższej premiery, którą oczekujemy na nadchodzącym Samsung Unpacked. Mowa o Samsungu Galaxy Z Fold3, który pojawi się w srebrnym, zielonym i czarnym malowaniu. Patrząc na elastyczny ekran, faktycznie możemy oczekiwać ukrytego aparatu.

Kolejna porcja animacji jest już bardziej kolorowa, bo Samsung Galaxy Z Flip3 pojawi się dodatkowo w fioletowej odmianie. W przypadku tego modelu Koreańczycy nie kombinowali za bardzo z wyglądem, chociaż da się zauważyć kluczowe przemiany względem poprzednika, na których zależało konsumentom.

Niemniej to Samsung Galaxy S21 FE może być dla wielu najważniejszym smartfonem z tego zestawienia. Tani flagowiec od Koreańczyków także ma otrzymać cztery malowania. Jednocześnie ten smartfon niemalże w 100% potwierdził się ze wcześniejszymi plotkami.

Przechodzimy do akcesoriów, wśród których kluczowy ma być Samsung Galaxy Watch Active4, czyli pierwszy zegarek producenta od ogłoszenia porzucenia Tizena na rzecz modyfikowanego Wear OS. Tradycyjnie firma zaoferuje wiele odsłon, które różnią się nie tylko kolorami, ale także typami pasków.

Na koniec nowe słuchawki Galaxy Buds2, których etui są dosyć specyficzne, bo wersje kolorystyczne wyznacza jedynie wnętrze. Od zewnątrz pudełka są w bieli.

Zobacz też: Audacity ponownie może zostać uznane za bezpieczne — nowy właściciel rozwiewa wątpliwości.

Dajcie znać, która z nadchodzących premier jest dla Was najciekawsza? Trzeba przyznać, że jak Evan Blass coś udostępni, to musi to być konkretne. Tymczasem od samej konferencji Samsung Unpacked dzieli nas jeszcze miesiąc, bo ta ma odbyć się 11 sierpnia.

Źródło: Twitter (evleaks)

Sprawdź najnowsze wpisy