Doogee walczy o użytkownika pokazując kolejne ciekawe urządzenie

Newsy

Wood-backs-available-for-the-Doogee-F3-Pro-with-3GB-of-RAM (1)

 
Chiński producent niedawno pokazał smartfona, którego ekran został wykonany w nietypowej technologii. Model F3 to jednak mniejszy brat wersji Pro, która jest niemal pod każdym względem lepsza. Doogee F3 Pro posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości QHD, przypominamy, że F3 miał 720p przy tej samej przekątnej. Kolejną różnicą jest ilość pamięci operacyjnej. Model Pro posiada jej aż 3 GB, czyli o 1 GB więcej w stosunku do słabszego brata.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
Najważniejszą cechą F3 Pro, która wyróżnia go spośród innych smartfonów jest zastosowanie drewnianej tylnej klapki. Będzie ona dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, bambusowej i hebanowej. Co ciekawe, ten element wyprodukuje ta sama firma, która jest odpowiedzialna za drewnianą klapkę w OnePlus 2 więc chyba nie mamy powodów do zmartwień. Cena modelu Pro oscyluje w granicach 170 dolarów, czyli 20 zielonych więcej niż za podstawową wersję. Podoba Wam się wykonanie tego smartfona?

 

Wood-backs-available-for-the-Doogee-F3-Pro-with-3GB-of-RAM (2)

Wood-backs-available-for-the-Doogee-F3-Pro-with-3GB-of-RAM

Źródło: Doogee


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x