„Luksusowy” model od Doogee to powiew świeżości w postaci dodatkowego wyświetlacza

Newsy

doogee-den-cift-fullhd-ekran-ve-6000mah-batarya-sunan-telefon-geliyor-705x290

Doogee lubi zaskakiwać klientów. Ta młoda firma szuka swojego segmentu użytkowników, więc możemy spotkać smartfony z bardzo pojemnymi akumulatorami czy propozycje słuchawek w zadziwiająco niskich cenach. Tym razem producent szykuje model z edycji „luksusowej”. Tylko czy aby na pewno wszyscy rozumiemy ten termin tak samo?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Smartfon, o którym mowa swoją specyfikacją techniczną wcale nie błyszczy. O wiele ciekawsze jest za to zastosowanie drugie wyświetlacza, który będzie przeznaczony do powiadomień oraz zegara. Doogee Titans 3 TS to 5 calowy telefon z wyświetlaczem o rozdzielczości HD. Siłą napędową będzie jednostka MediaTek MT6735, wspierana przez układ graficzny Mali-T720 oraz 2 GB pamięci RAM. Wewnątrz zaś użytkownicy znajdą 16 GB przestrzeni na pliki.

 

Images-of-Doogees-luxury-Titan-3-T3-handset

 

Doogee Titans 3 TS ma być wyposażony w metalową ramkę oraz wodoodporność. Dodatkowy wyświetlacz zaś znajdzie się na górze urządzenia. Cena i data premiery jest jeszcze nieznana, ale wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

 

Images-of-Doogees-luxury-Titan-3-T3-handset (1)

 

Chiński producent widocznie nie ma zbyt dużych oczekiwań względem high-endowych urządzeń. Mimo iż specyfikacja słuchawki nie jest zachwycająca, to broni się ona na pewno dodatkowym wyświetlaczem. To powiew świeżości, której brakuje smartfonom zalewającym rynek. Pozostaje jednak pytanie, jak taki gadżet sprawdzi się w praktyce…

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x