P9279861

Dzień bez wzmianek o OnePlus 2 jest dniem straconym. Znamy już cenę, rezultaty z AnTuTu, poznaliśmy wygląd z przyciskiem fizycznym. Nadeszła więc chwila na zapoznanie się z jakością. Nie będzie to jednak jakość samego urządzenia a aparatu, jaki w nim znajdziemy. Co więcej efekty jego pracy porównamy ze smartfonem pretendującym do flagowca roku. Pojedynek OnePlus 2 vs LG G4 uważam za rozpoczęty!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Dobry aparat w smartfonie stanowi nieraz główny wymóg, jaki musi być spełniony podczas poszukiwania nowej słuchawki. Wakacje, spontaniczne wypady czy niecodzienne sytuacje chcielibyśmy uwiecznić w postaci zdjęcia czy filmu, a noszenie ze sobą aparatu nie zawsze jest wygodne. Sprawdźmy więc jak OnePlus 2 radzi sobie z grą świateł i uchwyceniem szczegółów. Czy jest lepiej niż LG G4? Zdecydujcie o tym sami.

 

LG G4

LG-G4 lampa

 

 

OnePlus 2

OnePlus-2 lampa

 

 

LG G4

LG-G4 witryna

 

 

OnePlus 2

OnePlus-2 witryna

 

 

LG G4

LG-G4 sklep

 

 

OnePlus 2

OnePlus-2 sklep

 

 

LG G4

LG-G4 zyrandol

 

 

OnePlus 2

OnePlus-2 zyrandol

 

 

LG G4

LG-G4 klosz

 

 

OnePlus 2

OnePlus-2 klosz

 

 

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.