ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Znudził Ci się HTC One M9? Pokryj go 24-karatowym złotem bądź zamów wprost pod drzwi

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
HTC ONE M9 koncept34

Mówisz HTC – myślisz One M9. Tak mniej więcej kojarzony jest ostatnio wizerunek tajwańskiego producenta. Oczywiście pomijając kryzys finansowy. Niemniej w tym wpisie nie będziemy rozmawiać o nim samym, ale wciąż głównym bohaterem pozostanie tegoroczny flagowiec. I choć już widzieliśmy iPhone’a w odbiciu złotej wersji One M9, to teraz możemy sami się w złotą wersję zaopatrzyć. I to posiadając zwykły model.

Goldgenie, czyli firma specjalizująca się nadawaniem przedmiotom nieco bardziej luksusowego wyglądu dodała właśnie do swojego portfolio HTC One M9. 24-karatowe złoto dostępne jest dla każdego, kto zdecyduje się wysupłać z portfela nieco pieniędzy.

one m9 gold

Złoty One M9 kosztuje 2560 dolarów, ale żeby udało się go zdobyć trzeba wpłacić najpierw zaliczkę w wysokości 1280 dolarów. Firma zajmie się odpowiednim przygotowaniem smartfona, spakowaniem go wraz z akcesoriami to pięknego drewnianego pudełka i wyśle wprost pod nasze drzwi. Możliwe jest również wysłanie własnego modelu, by nadać mu nieco złotego blasku.

Usługa posiada oczywiście dożywotnią gwarancję. Goldgenie działa na terenie Wielkiej Brytanii, ale bez problemu oferuje swoje możliwości całemu światu. Jeśli więc macie trochę wolnego grosza i chcecie, by Wasz telefon świecił nawet o 3 w nocy bez włączenia latarki, kliknijcie tutaj.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy