samsung galaxy buds2 zdjęcia etui

Zdjęcia Samsung Galaxy Buds2 w sieci – kolorowy zawrót głowy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

W sieci pojawiły się zdjęcia Samsung Galaxy Buds2, czyli kolejnej wersji słuchawek TWS od producenta. Te możemy zobaczyć oficjalnie albo w najbliższy poniedziałek lub dopiero w sierpniu. Wtedy też powinno odbyć się kolejne Unpacked, gdzie zaprezentowane zostaną Samsung Galaxy Z Fold3 i Flip3. Co ciekawe, ich rendery także przedostały się ostatnio do sieci.

Zdjęcia Samsung Galaxy Buds2

samsung galaxy buds2 zdjęcia

To już kolejne urządzenia od Samsunga, które można podziwiać na zdjęciach produktowych. Wczoraj pojawiły się materiały odnośnie smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4, który najprawdopodobniej będzie jedynym sprzętem tego typu w tym roku. Producent mógł zrezygnować z wersji Active, ale więcej szczegółów na ten temat powinniśmy poznać 28 czerwca. Niewykluczone, że i tego dnia zostaną oficjalnie zaprezentowane nowe słuchawki, czyli Galaxy Buds2, które już teraz można obejrzeć na zdjęciach. Z całą pewnością nie będzie nudno, bo pojawi się kilka ciekawych wariantów kolorystycznych.

samsung galaxy buds2 zdjęcia słuchawki
Fot. 91mobile

Zdjęcia Samsung Galaxy Buds2 pokazują, że możemy spodziewać się przynajmniej czterech wariantów – białego, zielonego, czarnego oraz fioletowego. Etui ma być na zewnątrz w kolorze białym, a wnętrze dopasowane kolorystycznie do wybranego wariantu. Wygląda na to, że nowe słuchawki od Samsunga będą ujednolicone pod względem samej tekstury, która na całej powierzchni słuchawek zdaje się być gładka. Wizualnie przypominają trochę Galaxy Buds Pro.

Zobacz też: Telegram z nowościami – grupowe rozmowy wideo oraz udostępnianie ekranu.

Na pokładzie znajdą się dwa mikrofony, by lepiej redukować szumy z otoczenia. Najprawdopodobniej jednak słuchawki nie będą posiadały klasycznego ANC na pokładzie. Etui ma mieć pojemność akumulatora na poziomie 500 mAh, a pojedyncza słuchawka 60 mAh. Teraz tylko czekać do 28 czerwca na więcej szczegółów.

Źródło: 91mobile

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy