Samsung Galaxy Z Fold3 render

Składaki Samsunga na renderach – tak mają wyglądać Galaxy Z Fold3 i Flip3

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Samsung Galaxy Z Fold3 oraz Galaxy Z Flip3 pozują na oficjalnych renderach, które dziś pojawiły się w sieci. Przynajmniej rendery wyglądają na oficjalne, więc warto mieć na uwadze to, że niekoniecznie muszą oddawać rzeczywisty wygląd obu urządzeń. Ten powinniśmy poznać już niedługo, bo premiery sprzętów spodziewamy się w sierpniu tego roku.

Rendery Samsung Galaxy Z Fold3 i Flip3

Zdjęcia Samsung Galaxy Z Fold3

Wygląda na to, że składane smartfony zostaną z nami na dłużej. Samsung planuje już kolejną ich generację, którą niedługo ujrzymy w świetle jupiterów na oficjalnej prezentacji. Zanim to jednak nastąpi, możemy spojrzeć na zdjęcia, które pokazują nowe urządzenia. Raz jeszcze zaznaczę, że choć rendery Samsung Galaxy Z Fold3 oraz Galaxy Z Flip3 wyglądają na prawdziwe, to niekoniecznie takie muszą być. Przywykliśmy już jednak do tego, że sporo przed premierą flagowców od Samsunga, te trafiają do sieci, można założyć, że faktycznie patrzymy na urządzenia, które pojawią się na rynku.

Pierwszy z modeli, czyli Galaxy Z Fold3 ma być otarciem łez po linii Note, której w tym roku nie zobaczymy. Nie dziwi więc to, że pojawił się na grafikach promocyjnych razem z S-Pen. Czy to sprawi, że po składaka sięgnie więcej osób? Raczej nie, ponieważ sprzęt z pewnością będzie kosztował więcej, niż kosztowała seria Note w dniu swojej premiery. Na renderach widzimy także, że Galaxy Z Fold3 nie ma jednak kamery pod wyświetlaczem. Takie plotki pojawił się jakiś czas temu, ale jeżeli zdjęcia są prawdziwe, na takie rozwiązanie będziemy musieli poczekać do kolejnych generacji sprzętu.

Zobacz też: Przedwczesna prezentacja sprzętu i pół miliona złotych kary dla blogera.

Samsung Galaxy Z Fold3 Flip 3 render

Kolejny ze składaków, czyli model Galaxy Z Flip3 5G także znalazł się na zdjęciach, ale tylko w jednym ujęciu. Widzimy więc trochę większe moduły aparatów oraz wyświetlacz na zamkniętej części urządzenia. Prezentuje się to ciekawie, ale na więcej szczegółów trzeba jeszcze poczekać.

Źródło: GSM Arena / Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy