samsung galaxy s6 edge+ plus + 21213

Doniesienia jakoby Samsung chciał jak najszybciej wypuścić na rynek nowe wersje swoich flagowych modeli są już pewne. Pozostaje jedynie pytanie, kiedy dokładnie to nastąpi. Galaxy S6 możemy już spotkać w wielu wariantach – Iron Man, Edge, Flat… Koreańskiemu producentowi to jednak nie wystarcza, więc na rynku pojawi się jeszcze model z dopiskiem Plus. Na co czekamy?

 

Dzięki renderom CAD, który wyciekły za pośrednictwem @OnLeaks dostaliśmy nowe zdjęcia ukazujące zbliżającymi się wielkimi krokami Samsunga Galaxy S6 edge Plus. Zobaczmy najpierw dla przypomnienia jak na projektach prezentował się omawiany model.

 

Previously-leaked-images-of-the-Galaxy-S6-edge-Plus-sized-up-with-the-Note-5 (1) Previously-leaked-images-of-the-Galaxy-S6-edge-Plus-sized-up-with-the-Note-5

 

Teraz mamy szansę ujrzeć edge Plus leżącego pod swoją ”pierwotną wersją”. Widzimy, że nowa słuchawka rozszerzyła się nieco. Jest to oczywiście skutek zastosowania większego ekranu – mówi się, że będzie to wielkość rzędu 5,5 cali lub nawet więcej. Zastanawiający jest również brak diody podczerwieni. Czyżby Samsung zdecydował się okroić model z funkcji sterowania urządzeniami domowymi w wygodny i szybki sposób?

 

New-images-of-the-Galaxy-S6-edge-Plus (1) New-images-of-the-Galaxy-S6-edge-Plus

 

Kolejne zdjęcie pokazuje nam specyfikacje, jaką ściągnęło AnTuTu. Widzimy zatem, że wyświetlacz będzie cechować się rozdzielczością QHD, zastosowany procesor to ośmiordzeniowa, 64-bitowa jednostka Exynos 7420 w towarzystwie Mali-T760. Plotki mówią dodatkowo o 16-megapikselowej matrycy aparatu, 32 GB pamięci wewnętrznej, której niestety nie będzie można rozszerzyć oraz sporej baterii o pojemności 3700 mAh. Czas jednak zweryfikuje te doniesienia.

 

New-images-of-the-Galaxy-S6-edge-Plus (2)

 

Trudno mi zliczyć, ile Samsung zapowiedział już w tym roku urządzeń. Dodając do tego te wypuszczone w przeciągu ostatnich paru miesięcy rośnie przed oczami spora liczba. Jednak to nie ilość jest gwarantem sukcesu, a świeżość. Chociaż… każdy ma swoją politykę.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.