motorola-logo

Motorola nie próżnuje. Sukces DROID RAZR i jej większej wersji, RAZR MAXX, prawdopodobnie zapowiada premierę kolejnych urządzeń stylistyką przypominających te najcieńsze smartfony producenta. Po dyskusji o zdjęciach DROID Blade, przyszedł czas na kolejne spekulacje – tym razem na temat modelu DROID RAZR HD.

Jeden z pracowników Motoroli w przeciągu kilku ostatnich dni w serwisie Google Picasa opublikował serię zdjęć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie towarzyszyły im dane EXIF, wskazujące na to, że fotografie wykonane zostały smartfonem o nazwie DROID RAZR HD. Najprawdopodobniej jest to oficjalna nazwa modelu DROID Fighter, o którym dyskutuje się w Internecie już od dłuższego czasu.

razr-hd-zdjecie

Zdjęcie wykonane przez DROID RAZR HD

Co wiemy do tej pory? Urządzenie, jak sama nazwa wskazuje, posiadać będzie ekran o rozdzielczości 1280×720 (HD). Tylny aparat wyposażony w obiektyw f/2.4 (taki sam, jak w iPhonie 4S) prawdopodobnie dysponował będzie aż 13-megapikselową matrycą. Dane EXIF mówią o wersji oprogramowania oznaczonej numerkiem „4.0.3”, tak więc zapewne na pokładzie od razu znajdzie się Android w wersji Ice Cream Sandwich.

Niestety, nie wiadomo, czy DROID Blade, o którym wspominaliśmy, stanowi to samo urządzenie. Najprawdopodobniej Motorola chce w pełni wskrzesić markę RAZR i ma w planach wydanie większej ilości smartfonów z tej serii – mamy już wersję „MAXX”, teraz nastąpi „HD”. A co Wy sądzicie na temat rozwoju najcieńszych smartfonów amerykańskiego producenta?

źródła: phandroid.com, droid-life.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.