ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s21 fe wyglad design szczegoly

Samsung Galaxy S21 FE z szybkim ładowaniem, które mało na kim zrobi wrażenie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo duża firma, która ma w swoim portfolio całą masę różnorodnych produktów. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się smartfony, a skoro o smartfonach mowa, to powszechnie wiadomo, że zbliża się premiera Galaxy S21 FE. Wygląd tego modelu poznaliśmy już jakiś czas temu, jednak dzisiaj dowiedzieliśmy się co nieco na temat szybkiego ładowania, które znajdzie się na jego pokładzie. Szału nie będzie.

Szybkie ładowanie w Galaxy S21 FE – co wiemy?

samsung galaxy s21 fe szybkie ładowanie

Premiera Samsunga Galaxy S21 FE zbliża się wielkimi krokami. Smartfon zapowiada się na przystępnego cenowo flagowca z krwi i kości, który pozwoli odejść na emeryturę ciepło przyjętemu Galaxy S20 FE. Im bliżej debiutu, tym więcej informacji w Sieci – dziś wyszło na jaw, że Galaxy S21 FE będzie wspierał szybkie ładowanie 25 W, co oznacza, że Samsung nie pokusił się o żadne usprawnienie w tej kwestii w stosunku do wspomnianego wcześniej Galaxy S20 FE.

Zobacz także: [Recenzja] realme GT 5G – zabójca flagowców powrócił

Szybkie ładowanie 25 W to fajna sprawa, ale raczej na nikim nie zrobi już większego wrażenia, kiedy nawet smartfony za 1300 zł takie jak np. Realme 8 Pro mogą pochwalić się ładowaniem 50 W. Jeśli chodzi o baterię, to Galaxy S21 FE najprawdopodobniej dostanie ogniwo o pojemności 4500 mAh. Na rynku na pewno pojawi się model z 5G napędzany przez Snapdragona 888; na razie nie wiadomo, czy odpowiednik z Exynosem również jest planach. Czekacie na premierę Galaxy S21 FE? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy