Galaxy Note seria

Samsung Galaxy Note powróci? Koreańczycy rozważają nowe otwarcie

2 minuty czytania
Komentarze

Teoretycznie część z nas już pogodziła się z końcem Galaxy Note. Samsung oficjalnie potwierdził, żeby nie oczekiwać następcy Galaxy Note20 w tym roku. Jednak okazuje się, że swoje plany zawsze można zmienić i nieoficjalnie Koreańczycy właśnie tak postąpili. Tym samym, czy to oznacza, że Galaxy Note21 jednak powstanie i powinniśmy spodziewać się jego premiery w ciągu kilku miesięcy? Nie, ale jak spojrzymy nieco dalej w przyszłość, to Galaxy Note ma szansę powrócić.

Seria Galaxy Note może powrócić, patrząc na zainteresowanie innych modeli Samsunga

Sprawa jest dosyć prosta. Jeśli powyższy tweet nie mija się z prawdą, to Samsung może szykować się do powrotu serii Galaxy Note. Wszystko wynika z faktu, że rynek nie przyjął tak dobrze Galaxy S21 Ultra z S Pen, jak oczekiwali tego Koreańczycy.

Oliwy do ognia dolewa jeszcze informacja, jakoby firma szukała pracowników, którzy mieliby uczestniczyć w projekcie kolejnego Notesa. Na tę chwilę nic nie wskazuje na to, że Galaxy Note21 miałby pojawić się w okolicach sierpnia. Przede wszystkim nie pojawiają się żadne poszlaki, jakoby taki smartfon miał istnieć. Umówmy się, tyle czasu przed premierą już powinniśmy znać przynajmniej zarys nowego flagowca Samsunga. Tymczasem to jest pierwsza plotka, że taki smartfon w ogóle może powstać.

Zobacz też: Messenger już wie, kiedy chcesz korzystać z trybu ciemnego.

Dlatego pozostańmy przy wersji wydarzeń, że tym razem druga połowa roku będzie dla Samsunga czasem składanych modeli – w końcu czekamy na Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. Powrót serii Galaxy Note jest jak najbardziej możliwy, ale uzbrójmy się w cierpliwość, bo jeśli już, to faktycznie ten ma szansę pojawić się dopiero w przyszłym roku.

Źródło: Gizchina, Twitter

Motyw