realme Watch 2 Pro

Realme Watch 2 Pro oficjalnie zaprezentowany – całkiem mocny zawodnik

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Oficjalnie została zaprezentowana nowa wersja smartwatcha od realme, a konkretniej realme Watch 2 Pro. To odrobinę zmieniona wersja urządzenia realme Watch 2, które swoją premierę miało raptem pod koniec kwietnia. Firma narzuciła więc sobie całkiem szybki tempo, ale widać na urządzenia wearable jest spore zapotrzebowanie. Co oferuje nowy model i ile trzeba będzie za niego zapłacić?

realme Watch 2 Pro

realme Watch 2 Pro

Zmiany względem bazowej wersji smartwatcha powinny być widoczne gołym okiem. Nowe urządzenie jest bowiem większe. Wyświetlacz w realme Watch 2 Pro ma przekątną 1,75 cala, co przekłada się na rozdzielczość 320×285 pikseli. Maksymalna jasność ekranu to 600 nitów, więc nawet w bardzo jasny dzień nie powinno być problemów z zobaczeniem tego, na co się ma ochotę. Kolejną sporą zmianą będzie tutaj akumulator, którego pojemność wynosi 390 mAh (312 mAh w realme Watch 2). To ma przełożyć się na czas pracy na jednym ładowaniu do 14 dni. Oczywiście w chwili, kiedy nie będzie korzystało się z modułu GPS, który także znalazł się na pokładzie zegarka.

Podobnie jak Watch 2, realme Watch 2 Pro także spełnia normę wodoodporności IP68. Z urządzeniem będzie więc można spokojnie udać się np. na basen. Nie zabrakło także całodobowego pomiaru tętna, a i SpO2 udało się „wcisnąć”. Do tego dochodzi aż 90 różnych trybów sportowych, więc każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Jeżeli chodzi o tarcze, to będzie można wybierać z ponad 100 różnych wzorów.

Zobacz też: OnePlus Watch Cyberpunk 2077 – będzie specjalna wersja zegarka.

Sprzęt pojawił się w dwóch wersjach kolorystycznych (czarna oraz szara) i dostępny jest już globalnie na AliExpress. Tam wyceniono go na 57 dolarów (około 210 złotych), ale to cena promocyjna. Normalnie realme Watch 2 Pro ma kosztować 79 dolarów, a więc około 290 złotych. Zobaczymy, czy realme zdecyduje się wprowadzić sprzęt do naszego kraju.

Źródło: GizmoChina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy