gdzie jest dziecko t-mobile

Pakiet Ipla Eleven Sports lub 3 GB internetu za darmo dla osób w T-Mobile

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Jeśli macie abonament w T-Mobile i interesujecie się sportem, możecie bezpłatnie aktywować dostęp do pakietu Ipla Eleven Sports. W przypadku gdy korzystacie z usług magentowego operatora, ale posiadacie ofertę typu MIX lub na kartę, macie możliwość skorzystania z innego bonusu – 3 GB internetu. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

Ipla Eleven Sports lub 3 GB internetu w T-Mobile

Jeżeli posiadacie numer w T-Mobile i regularnie czytacie nasz portal, zapewne wiecie o Happy Fridays. Co tydzień magentowy operator ma bonus dla swoich klientów. Najnowsza odsłona akcji jest nietypowa – inny bonus został przygotowany dla osób z abonamentem, a inny dla tych, którzy mają ofertę typu MIX lub na kartę.

Na początek omówmy bonus dla tych, którzy posiadają abonament. To bezpłatny 30-dniowy dostęp do pakietu Ipla Eleven Sports, umożliwiającego oglądanie m.in. wyścigów Formuły 1 i meczów piłkarskiej Serie A. Uwaga – po okresie promocyjnym koszt pakietu będzie wynosił 15 zł miesięcznie. Jeśli nie chcecie płacić, pamiętajcie, by zrezygnować z usługi pod koniec bezpłatnego miesiąca.

Czytaj także: I cyk, 250 złotych w kieszeni – NBA 2K21 teraz za darmo na PC

Osoby z ofertą typu MIX lub na kartę mogą aktywować bezpłatny pakiet 3 GB internetu. Można z niego korzystać przez 5 dni. Oba omówione tutaj bonusy czekają na odbiór od jutra (21.05.2021) do niedzieli (23.05.2021) w aplikacji Mój T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy