Oppo konkurs

Oppo pomoże Ci nakręcić film i jeszcze da 10000 złotych – wyjątkowy konkurs

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Oppo przygotowało wyjątkowy konkurs dla osób, które mają zacięcie reżyserskie lub uważają, że takie mają. Można wygrać nie tylko 10 000 złotych, ale także zobaczyć swój film na dużym ekranie podczas festiwalu Nowe Horyzonty. Zostało jeszcze kilka dni, by zgłosić się do konkursu, a na początek wystarczy sam… pomysł.

Oppo – wyjątkowy konkurs filmowy

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tym konkursie. Do 25 maja należy przesłać do Oppo swój pomysł na film, który da się zrealizować z wykorzystaniem smartfona Oppo Reno5 5G i jego funkcji Dual-View Video. Może to być zarys scenariusza, sam opis lub też storyboard. Tutaj liczy się pomysł, bo następnie jury wybierze 15 najlepszych prac. Szczęśliwcom zostanie przekazany na zawsze smartfon Oppo Reno5 5G, którym będą mogli nakręcić swój film. Najlepszy z nich dostanie nie tylko 10 000 złotych, ale jego dzieło pojawi się podczas festiwalu Nowe Horyzonty na Gali Zamknięcia. Dodatkowo Oppo oraz Nowe Horyzonty przygotowały specjalny webinar, który może pomóc młodym twórcom w pracy nad swoim dziełem. Ten odbędzie się dziś na kanałach social media Oppo i będzie oczywiście darmowy. Wszelkie szczegóły odnośnie konkursu Oppo, znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie.

OPPO to marka od zawsze projektująca technologie, które mają służyć ludziom i sprawiać, że ich życia będą lepsze. Zgodnie z credo firmy, które brzmi „Technology for the mankind, kindness for the world”, otwieramy drzwi przed wszystkimi, którzy przy udziale technologii chcą wyrazić siebie w kreatywny i oryginalny sposób. Jesteśmy niezwykle dumni, że z naszego powodu i z naszym udziałem młodzi, zdolni twórcy otrzymają szansę na zaistnienie w świecie filmu i na zapisanie się na kartach historii festiwalu Nowe Horyzonty.

Mo Zhang, Brand Menedżerka OPPO w Polsce

Zobacz też: Jak wygląda Android 12? Można być zaskoczonym.

Po raz pierwszy łączymy siły z marką OPPO. To dla nas bardzo naturalna współpraca, ponieważ nasz partner jest bardzo blisko kina i bardzo blisko nowych technologii. Dla nas rozwój technologiczny zawsze był bardzo istotny. Wraz z OPPO zapraszamy do udziału w konkursie „Film Your Story”. To niezwykła okazja, żeby nakręcić film i pokazać go na dużym ekranie na festiwalu Nowe Horyzonty. Liczymy na wasze historie zrealizowane w innowacyjny, kreatywny sposób za pomocą telefonu. Powodzenia i do zobaczenia we Wrocławiu!

Marcin Pieńkowski, dyrektor festiwalu i dyrektor artystyczny MFF Nowe Horyzonty

Źródło: Oppo informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy