ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S20 FE

Samsung przez przypadek potwierdził istnienie Galaxy S20 FE 4G z procesorem Qualcomma

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo duża firma, która ma w swoim portfolio całą masę różnego rodzaju produktów. Nie da się jednak ukryć, że wielu kojarzy ją przede wszystkim ze smartfonów. A skoro o smartfonach mowa, to producent właśnie przez przypadek (lub nie) potwierdził istnienie Galaxy S20 FE 4G z procesorem Qualcomma. Wygląda na to, że premiera urządzenia odbędzie się już niedługo. A to bardzo dobra wiadomość!

Samsung Galaxy S20 FE 4G z procesorem Qualcomma

Samsung Galaxy S20 FE 4G Qualcomm

Samsung Galaxy S20 FE 4G zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku wraz z bratem wspierającym 5G – Galaxy S20 FE 5G. Sercem pierwszego modelu jest autorski procesor Samsunga (Exynos 990), natomiast drugiego napędza Snapdragon 865 od Qualcomma. Wszystkie znaki na niebie wskazują jednak, że na rynek trafi też Galaxy S20 FE 4G z procesorem Qualcomma – Snapdragonem 865 lub Snapdragonem 865+, choć pozbawionym wsparcia dla 5G. Szwedzki oddział Samsunga nieco się pospieszył i już umieścił w swoim sklepie właśnie taki model.

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei P40 Pro, Samsung Galaxy S20 FE, Lenovo IdeaPad Flex 5-14 i więcej super okazji!

Sprzęt nosi oznaczenie SM-G780G. Niestety jak na razie nie wiemy na jego temat nic więcej poza tym, że ma być dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: Cloud Lavender, Cloud Navy, Cloud Mint i Cloud Red. Nie jest jasne, ile Samsung zażyczy sobie za flagowca w tej wersji, ani kiedy odbędzie się jego premiera. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że zawitał on już do szwedzkiego sklepu Samsunga – przez przypadek czy też celowo – nie powinniśmy czekać zbyt długo. Jaka cena za Galaxy S20 FE 4G z procesorem Qualcomma byłaby według was odpowiednia? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy