Android 5.1.1 na Galaxy S5? Samsung rozpoczyna pracę nad aktualizacją

Newsy

galaxy-s5-lollipop-verizon-4

 
Samsungi Galaxy S6 już powoli dostają Androida w wersji 5.1.1, ale najnowszy flagowiec koreańskiego producenta to wciąż niewielki odsetek wszystkich urządzeń. Z doniesień prosto od Samsunga wynika, że posiadacze Galaxy S5 również powinni się spodziewać aktualizacji i to już w najbliższym czasie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 
Samsung chce skupić się przede wszystkim na poprawie obecnych błędów w systemie i polepszeniu wydajności. Wygląd interfejsu również ma się nieco zmienić i unowocześnić. Dostaniemy między innymi kilka ułatwień i nowych skrótów dostępnych z poziomu szybkich ustawień.

 
Android 5.1.1 zagości na Samsungach Galaxy S5 prawdopodobnie w przyszłym miesiącu. Według doniesień, producent testuje też tą wersję systemu na Galaxy Note 4 i być może ten smartfon dostanie ją wcześniej od wspomnianego S5. Oby tylko nie trzeba było zbyt długo czekać!

 

lollipop-1024-e9e448fa2eed0562844a97f62dfdd349-605x306

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x