Jak się odchudzać, to tylko z Google Now!

Newsy

BURGER KING WHOPPER

 
Google zaprezentowało nam kolejną interesującą i bardzo pomocną funkcję, z której wiele osób będzie często korzystać. Odwiedzając naszą ulubioną restaurację typu fast food, zdobędziemy informację na temat żywności serwowanej w danym miejscu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Wystarczy po prostu zapytać nasze urządzenie np. o ilość kalorii w kanapce czy listę wartości odżywczych, które zawiera zamówiona sałatka. Smartfon przeszuka bazę danych i znajdzie dla nas konkretne informacje na dany temat. Ilość rzeczy, które możemy sprawdzić jest naprawdę duża i już nie musimy przeszukiwać długich tabelek dostępnych fizycznie w restauracji.

 
To z pewnością ciekawa opcja, która raczej nie zmieni przyzwyczajeń żywieniowych. Z drugiej strony to kolejny krok zwiększający świadomość społeczną na temat zdrowego i zbilansowanego trybu życia. OK, Google!

 

Google-Now-fast-food-big-mac-calories-2

Źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x