Jeżeli spodobała się Wam informacja na temat Samsunga Galaxy Beam, który łączy w sobie funkcję smartfonu i projektora to nie jesteście jedynymi osobami. Firma ogłosiła, że już w lipcu trafi on do sprzedaży w Wielkiej Brytanii za cenę 385 funtów (co na dzień dzisiejszy w przeliczeniu wynosi 1885 złotych). Stwierdzono również, że będzie on miał wsparcie w jednej z sieci komórkowych, ale jeszcze nie podano której.

Dla przypomnienia projektor ma mieć 15 lumenów (co jest niską wartością jak na standardy, ale wystarczającą do projekcji w pomieszczeniach o średniej jasności). Sprzęt ten pozwoli też na wyświetlenia obrazu o rozdzielczości 640×480 na maksymalnie 50 calowym ekranie, z funkcją focusu wbudowaną w przycisk głośności z boku obudowy. Bateria o pojemności 2000 mAh ma wytrzymać około 3 godzin pracy z projektorem, którego żywotność określono na 20 000 godzin. Jak zaznacza Samsung, mimo że są również konkurencyjne urządzenia oferujące takie zestawienie, to jego produkt działa w całości bazując na Androidzie i ma tylko 12,5mm grubości, tak jak oryginalna Motorola DROID.

źródło: slashgear.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.