Twórcy gier za wszelką cenę tworzą je tak, aby ich spiracenie było możliwie jak najtrudniejsze. Wiele tytułów korzysta obecnie z Denuvo, czyli najbardziej popularnego zabezpieczenie antypirackiego. Częstym zabiegiem jest również wymuszanie na graczu stałego połączenia z internetem, nawet jeśli gra tego tak naprawdę nie potrzebuje. Takim przypadkiem jest między innymi Crash Bandicoot 4. Jednak co z tego, skoro piracka wersja pojawiła się tak szybko po premierze?

Crack do Crash Bandicoot 4 pojawił się zaskakująco szybko

Crash Bandicoot 4 crack

Wymaganie na grze stałego połączenia z siecią jest logiczne, kiedy ta oferuje tryb wieloosobowy. Jednak w przypadku Crash Bandicoot 4 opcji takiej brakuje, przez co wielu graczy okazywało swoje niezadowolenie już od dnia premiery. Obecnie w żaden legalny sposób nie da się zagrać offline. Jeśli jednak nie macie problemów z „piraceniem” gier, to Crash Bandicoot 4 został scrackowany i jest dostępny do pobrania. Pojawienie się w pełni działającej wersji gry tak szybko po jej premierze jest wręcz zadziwiające. Wydaje się, że zabezpieczenie, które tak naprawdę miało chronić przed piractwem, tylko przyspieszyło prace nad scrackowaną wersją. Osoby niechcące kupować oficjalnej wersji gry mogą bawić się w tą samą wersję nowych przygód Crasha co uczciwi gracze. Z tą różnicą, że nie muszą oni być stale podpięci do sieci.

Zobacz także: Razer zaprezentował nowe akcesoria – maseczkę oraz słomkę do napojów

Crash Bandicoot 4 crack

Jak na razie Activision nie potwierdził, czy ograniczenie to zostanie kiedykolwiek zdjęte. Wydaje się jednak, że w świetle ostatnich wydarzeń pozostaje to kwestią czasu. Pojawienie się scrackowanej wersji Crash Bandicoot 4 na pewno uderzy korporację po kieszeni. Gracze, którzy kupili grę poprzez platformę Battle.net apelują do Activision, żeby udostępnili oni możliwość gry offline. W sieci pojawiło się wiele informacji o utraconym zapisie rozgrywki, który spowodowany był zerwaniem połączenia z siecią. W takim przypadku crack do Crash Bandicoot 4 był tylko kwestią czasu. Dajcie znać w komentarzach, co o tym sądzicie.

Źródło: Dsogaming

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.