W T-Mobile są już dostępne nowe taryfy 5G dla klientów abonamentowych. Magentowy operator przybliżył też swoją ofertę, w której podwaja gigabajty internetu oraz ogłosił rabaty na smartfony. Przyjrzyjmy się wszystkim nowościom nieco bliżej.

Nowe taryfy 5G w T-Mobile

Wczoraj poznaliśmy ofertę 5G w T-Mobile na kartę, a dziś magentowy operator zaprezentował nowe taryfy dla klientów abonamentowych. Do dotychczasowych opcji XS, S, M i L dołączają nowe: M+, L+ oraz XL+. Każda z nich pozwala na korzystanie z 5G oraz zapewnia duży pakiet internetu. Miesięczna opłata wynosi od 65 do 120 zł miesięcznie przy założeniu, że wyrazimy zgody marketingowe oraz wybierzemy elektroniczną obsługę. Wszystkie szczegóły możecie zobaczyć na powyższej grafice.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile mogą liczyć na podwojone gigabajty przez cały okres trwania umowy. Wystarczy wybrać taryfę M lub M+. W przypadku tej pierwszej zamiast 15 GB z pełną prędkością otrzymamy 30 GB. W taryfie M+ czeka na nas 50 GB zamiast 25 GB. Od pierwszego kwietnia – i to nie primaaprilisowy żart – na wiosenne podwojenie gigabajtów mogą przygotować się również wszyscy obecni klienci T‑Mobile korzystający z opcji S, M i L na taryfie T – poinformował magentowy operator. Wystarczy aktywować podwojenie gigabajtów w aplikacji Mój T-Mobile, czas na to będzie do połowy maja. Pakiet będzie ważny do kolejnego okresu rozliczeniowego.

Rabat na urządzenia w abonamencie

nowe taryfy 5G T-Mobile

Wybierają abonament w T-Mobile, możemy za określoną dopłatą dobrać do niego np. smartfona. Decydując się na abonament na 24 miesiące z urządzeniem na raty na 24 miesiące z opłatą początkową, klient otrzyma od nas […] zniżki na opłaty początkowe – informuje T-Mobile.

Jak duże są wspomniane zniżki? To zależy od tego, jaką taryfę u magentowego operatora wybierzemy. W taryfie M rabat wynosi do 100 zł, a w taryfie L – do 200 zł. Osoby decydujące się na taryfę M+ również mogą liczyć na rabat do 200 zł, natomiast ci, którzy wybiorą taryfę L+ – do 600 zł. Największe rabaty są przewidziane dla osób z taryfą XL+. Mogą wynieść nawet do 800 zł.

Czytaj także: Wear OS dostał kosza od OnePlusa. Samsung to ostatnia deska ratunku

Zniżki obowiązują nie tylko przy wyborze smartfona, ale też w przypadku m.in. laptopów, zegarków czy tabletów.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.