zestawy urządzeń realme t-mobile

5G dostępne także w T-Mobile na kartę – operator podał cenę nowego pakietu

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Od jakiegoś czasu z sieci 5G w T-Mobile mogli korzystać klienci posiadający abonament – teraz dołączają do nich osoby z ofertą na kartę. Magentowy operator przedstawił dziś szczegóły nowego pakietu, który uzupełnił taryfę GO!. Znamy też jego cenę.

5G w T-Mobile na kartę – szczegóły

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy o taryfie GO! w T-Mobile. Jednym z jej elementów pakiety były pakiety Bez limitu (do wyboru S, M i L). Różniły się głównie liczbą GB internetu. Te pakiety pozostają bez zmian, ale dołącza do nich nowy – Bez limitu XL.

Pakiet Bez limitu XL zawiera:

  • Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu
  • Usługę Supernet Video DVD (dostęp m.in. do Netflixa, YouTube, Ipli, Playera, TikToka bez utraty GB)
  • 20 GB internetu
  • Możliwość korzystania z 5G

W taryfie GO! można również otrzymać dodatkowe GB po doładowaniu konta. Po zasileniu go kwotą 40 zł, klient otrzyma dodatkowe 20 GB i będzie mógł wówczas cieszyć się pakietem aż 40 GB – wyjaśnia T-Mobile. Korzystanie z pakietu Bez limitu XL kosztuje 39 zł miesięcznie.

Czytaj także: Huawei Sound X taniej o 400 złotych, a FreeLace Pro o 300 – promocje na OkazjoWtorki

Z nowej propozycji magentowego operatora mogą skorzystać osoby, które dotychczas posiadały inny pakietu w taryfie GO!, ale nie tylko. Jeśli wcześniej korzystaliśmy z zupełnie innej taryfy (Frii, Nowy Tak Tak, Hot, Happy, internet na kartę Blueconnect), to po aktywacji opisywanego pakietu XL przejdziemy do taryfy GO!, a poprzednie usługi zostaną automatycznie wyłączone.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy