ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mapy Apple zatłoczenie

Mapy Apple ze świetną funkcją dla introwertyków i nie tylko

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Mapy Apple to bardzo ciekawa alternatywa dla Map Google. Nie da się jednak ukryć, że aktualnie zdecydowanym liderem jest aplikacja giganta z Mountain View, choć propozycja Cupertino również cieszy się sporą popularnością. A skoro o Mapach Apple mowa, to warto wspomnieć, że już wkrótce wzbogacą się one o świetną funkcję, którą docenią introwertycy i nie tylko. Jest na co czekać!

Informacje o zatłoczeniu w Mapach Apple

Mapy Apple zatłoczenie

Uaktualnienie do iOS 14.5 zbliża się wielkimi krokami. Aktualizacja wprowadzi m.in. kilka nowości związanych z prywatnością, ale wygląda na to, że na nich się nie skończy. Otóż Mapy Google mają zostać uaktualnione o funkcję, dzięki której zobaczymy, jak bardzo zatłoczone są konkretne lokalizacje. Co więcej, w aplikacji pojawią się też informacje o godzinach otwarcia i zamknięcia konkretnych miejsc.

Zobacz także: Obiektywy ToF staną się powszechne w chińskich smartfonach – daje to duże pole do popisu

Wszystkie te dane będą pozyskiwane od użytkowników iPhone’ów całkowicie anonimowo. Nie da się ukryć, że informacje o zatłoczeniu to bardzo interesująca nowość, która przyda się szczególnie teraz, kiedy pandemia koronawirusa wciąż zbiera swoje żniwo. Mając to na uwadze, jak na razie lepiej unikać mocno zatłoczonych miejsc. Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy aktualizacja do iOS 14.5 zostanie oficjalnie wypuszczona. Wszystkie znaki na niebie wskazują jednak, że wyczekiwane uaktualnienie zainstalujemy jeszcze w tym miesiącu. Korzystacie z Map Apple, czy wolicie inne aplikacje? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy