Acer Liquid Glow
Acer ostatnio zaprezentował smartfona Cloud Mobile, który zdecydowanie zalicza się do kategorii high-endowych urządzeń. Tym razem przyszła kolej na nieco mniej wydajnego smartfona, który został nazwany Liquid Glow.

Zapowiedź tego urządzenia jest oczywiście związana z targami MWC. Liquid Glow, wbrew ogólnemu trendowi związanemu ze stosowaniem coraz większych wyświetlaczy, dysponuje ekranem o przekątnej 3.7 cala. Procesor ma dwa rdzenie i jest taktowany z częstotliwością 1 GHz, co w połączeniu z 1 GB pamięci RAM powinno zapewnić odpowiednią płynność działania.

Ponadto, w odniesieniu do specyfikacji, warto wymienić także aparat z matrycą 5 Mpx (z diodą LED), a także wsparcie dla obsługi technologii NFC. Acer Liquid Glow już fabrycznie będzie działał pod kontrolą systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Urządzenie ma być dostępne w trzech kolorach – różowym, białym i czarnym.

Zgodnie z zapowiedziami Acera, smartfon powinien trafić do sprzedaży już na początku tegorocznego lata. Możemy się także spodziewać, że w ciągu najbliższych dni tajwański producent zaprezentuje jeszcze kilka interesujących urządzeń wykorzystujących Androida.

źródło: Acer / Android Community

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula