Viewsonic zapowiedział ViewPhone’a 4s, 4e i 5e

Newsy

ViewPhone-4s
Viewsonic będzie jednym z wielu producentów, którzy zamierzają zaprezentować swoje produkty w trakcie MWC 2012. Do oficjalnego startu targów zostało jeszcze kilka dni, jednak ten producent już teraz zapowiedział, jakie smartfony zostaną zaprezentowane.

Możemy spodziewać się trzech smartfonów z systemem Android. Pierwszym urządzeniem jest ViewPhone 4s, który będzie wyposażony w ekran IPS o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 960 x 640 pikseli. Co ciekawe, urządzenie to będzie obsługiwało dwie karty SIM. Aparat będzie miał matrycę 5 Mpx, a całość ma być kontrolowana przez Androida 4.0 ICS.
viewsonic-viewphone-5e
Kolejnym urządzeniem, które wkrótce zadebiutuje będzie ViewPhone 5e, który na tle konkurencji ma się wyróżniać 5-calowym ekranem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli (WVGA), również będąc w stanie obsłużyć dwie karty SIM. System operacyjny to oczywiście Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
ViewPhone-4e
Najmniejszym smartfonem w ofercie tego producenta będzie ViewPhone 4e, którego ekran ma mieć 3,5 cala i rozdzielczość 320 x 480 pikseli. Procesor zastosowany w tym modelu jest taktowany z częstotliwością zaledwie 650 MHz. Urządzenie ma mieć 10.3 milimetra grubości, także wspierając obsługę Dual SIM. Aparat zastosowany w ViewPhonie 4e ma matrycę 3 Mpx.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

źródło: SlashGear / Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x