Po nieudanej próbie podbicia rynku przez model Dell Streak 5, a następnie bardzo ciepło przyjętym debiucie Samsunga Galaxy Note, tydzień temu pokazaliśmy produkt LG Sketch teraz nazywany częściej LG Vu, o którym można przeczytać tutaj.
Powyższe zdjęcie pokazuje smartfona zaraz obok Galaxy Note, na którym wydaje się być jeszcze szerszy od Samsunga i jedynie tylko troszkę niższy. Dla przypomnienia ekran posiada przekątną jedynie 5”, a nie jak w przypadku Galaxy Note 5.3”. Jako użytkownik  tego drugiego niepokoję się właśnie o tę szerokość w połączeniu z niezaokrąglonymi rantami, które najprawdopodobniej zaprojektowali specjaliści od Prady. Obłe kształty znacznie ułatwiają wkładanie i wyjmowanie smartfona ze spodni. Niestety jest to jedyne zdjęcie, które jak dotąd udało nam się uzyskać dlatego też nie mamy żadnego odniesienia co do grubości. Także informacja dotycząca rysika nie została jednoznacznie potwierdzona, jednak przy takiej wielkości umieszczenie rysika w obudowie nie powinno stanowić większego problemu. Dodatkowo poniższy zrzut ekranu prezentuje dedykowaną aplikację na podobieństwo S Memo, a jak wiadomo w większej części jest ona stworzona właśnie do pracy i zabawy z rysikiem.
Wydaje się, że Lg postępuje rozważnie starając się jak najbardziej upodobnić do Note’a, który odniósł sukces, zaoferować jeszcze lepsze parametry i jedyne co pozostaje aby podbić serca nabywców to zachęcić dobrą ceną i szybką aktualizacją do wersji ICS.

Źródło: http://www.engadget.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jarosław Biały