Każdy z nas może stać się jednym z Avengersów, wszystko dzięki rzeczywistości rozszerzonej!

Newsy

maxresdefault (1)

 
Co ma wspólnego Samsung, seria Avengers i rzeczywistość rozszerzona? Koreański producent podgrzewa atmosferę przed premierą nowego filmu „Age of Ultron” wprost z uniwersum Marvela. W sieci pojawił się filmik promujący Gear VR oraz aktualny flagowiec Samsunga, czyli Galaxy S6.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Jest to kampania reklamowa, która ma wypromować używanie rzeczywistości rozszerzonej i zwiększyć społeczną świadomość na temat tej technologii. Twórcy przygotowują specjalną grę, która będzie dostępna w Oculus Store już niebawem. Dzięki Gear VR rozgrywka stanie się realna jak nigdy wcześniej.

 
Poniżej możecie zobaczyć cały filmik prezentujący ten ciekawy projekt. Posiadając specjalne okulary oraz Samsunga Galaxy S6 będziemy cieszyć się grą tak, jak aktorzy występujący w nagraniu. Możliwość wcielenia się w jednego z superbohaterów wydaje się naprawdę fascynująca. Jak Wasze wrażenia po obejrzeniu filmiku?

 

Źródło: Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x