ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lollipop 5.1 z Sense 7 już w sierpniu na HTC One M8

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
htc-One-M8-front-and-rear

Ledwo producenci zdążyli zaktualizować większość urządzeń do Androida w wersji 5.0 a Google jakiś czas temu zafundowało kolejną aktualizacje oznaczoną numerem 5.1. Znów zacznie się rozmyślanie, które urządzenia dostaną nowy system.

Zmian w samym systemie jest niewiele, jednak nie możemy zapomnieć o oprogramowaniu, które dostarcza producent. Tak będzie w przypadku HTC One M8. W raz z nową aktualizacją otrzyma najnowszą nakładkę HTC Sense 7.

Brytyjski oddział HTC informuje, że aktualizacja systemu zostanie udostępniona w Sierpniu 2015. Niewykluczone, że w tym samym terminie znajdzie się także w naszym kraju.

Sense 7

Nowa nakładka nie wprowadza rewolucyjnych zmian. Dodano możliwość instalowania i tworzenia motywów czy lekko zmieniono ekran blokady. Pojawiła się także funkcja HTC Sense Home, która personalizuje wyświetlane na widgecie skróty aplikacji pod względem miejsca w którym aktualnie jesteśmy np. w domu lub w pracy. Nie zabraknie także zaktualizowanej wersji HTC Blinkfeed. Cały interfejs stworzony jest w myśl idei Materia Design.

HTC stara się udowodnić użytkownikom, że słucha głosu społeczności i dba o dostarczenie nowego oprogramowania do starszych urządzeń. A co będzie z One M7? Nie ma potwierdzonych informacji, że otrzyma Android 5.1.  Czekacie na tą aktualizacje?

Źródło: GsmArena

Sprawdź najnowsze wpisy