ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
jabra elite 85t nowe kolory

Nowe kolory Jabra Elite 85t – kiedy słuchawki w nowych wersjach pojawią się w Polsce?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Jabra Elite 85t miały swoją premierę w październiku 2020 – teraz słuchawki otrzymały nowe kolory. Dotychczas urządzenia można było kupić tylko w wersji tytanowo-czarnej. Jabra chce, by Elite 85t była jedną z najszerszych serii słuchawek z ANC na rynku. Cel to dać klientom duży wybór.

Nowe kolory słuchawek Jabra elite 85t

jabra elite 85t nowe kolory

O specyfikacji Jabra Elite 85t informowaliśmy już we wrześniu ubiegłego roku. Model ten posiada m.in. certyfikat IPX4, Bluetooth 5.1, a także regulowany korektor dźwięku w aplikacji. Słuchawki współpracują z Siri oraz z Asystentem Google. Producent chwali się również funkcją aktywnej redukcji szumów Jabra Advanced Active Noise Cancellation (ANC).

Oto lista nowych wersji kolorystycznych słuchawek Jabra Elite 85t:

  • złoto-beżowa (Gold Beige)
  • miedziano-czarna (Copper Black)
  • czarna (black)
  • szara (grey)

Nasi klienci mogą teraz cieszyć się eleganckim designem i znakomitym dźwiękiem w znacznie bardziej zróżnicowanej stylistyce – mówi Calum MacDougall, Senior Vice President w Jabra.

Czytaj także: Nowy projekt Netflix – nowe filmy co tydzień, a w nich DiCaprio, Reynolds, The Rock czy Gadot

Co z dostępnością słuchawek w nowych kolorach? Urządzenia już pojawiły się w wybranych sieciach handlowych na świecie. W Polsce natomiast możemy się ich spodziewać jeszcze w pierwszym kwartale 2021 roku. Rekomendowana cena słuchawek to 229 EUR / 229 USD.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy