Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar ma swój własny podcast na Spotify. Pierwszy odcinek jest już dostępny w popularnym serwisie streamingowym, a w kolejnych możemy spodziewać się gości. To nie pierwsza sytuacja, w której osoba kojarzona z życiem społecznym i politycznym decyduje się na tego typu ruch. Swoją audycję ma też m.in. Michelle Obama i jest to jeden z najpopularniejszych podcastów na Spotify na świecie.

Rzecznik Praw Obywatelskich i jego podcast – czego dotyczy?

fot. Spotify

Nowy rok to nowe pomysły. Ruszam z moim podcastem – napisał Adam Bodnar. Nie tylko o prawach człowieka – taką nazwę ma jego nowa audycja. Rzecznik Praw Obywatelskich będzie opowiadał w nagrywanych przez siebie materiałach o najważniejszych wydarzeniach związanych z prawami człowieka, demokracją, a także z prawem.

Pierwszy odcinek ukazał się 4 stycznia i trwa nieco ponad 16 minut. Jak zaznacza sam Adam Bodnar, jest to odcinek próbny. W nagraniu Rzecznik Praw Obywatelskich podsumowuje najważniejsze wydarzenia z zakresu praw człowieka, które miały miejsce w 2020 roku. Kolejny odcinek będzie miał swoją premierę jutro, 7 stycznia i będzie dotyczył najważniejszych orzeczeń sądowych w 2020 roku.

Czytaj także: Fałszywa aplikacja sieci sklepów Lidl – pod żadnym pozorem jej nie instaluj!

Następne materiały będą ukazywać się cyklicznie w każdy czwartek. Nie zabraknie w nich gości – aktywistów społecznych, ekspertów i nie tylko.

źródło: Facebook/Adam Bodnar, Spotify

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.