Niedawno pojawiły się nowe obrazy, które przedstawiają prototypową wersję Apple Watcha. Wersja ta była schowana w obudowie przypominającej iPoda, aby nikt nie domyślił się, nad jakim urządzeniem Apple tak naprawdę pracuje. Co jednak jest tu najciekawsze, to urządzenie to oferowało już wygląd menu znany z zegarka Apple. Biorąc pod uwagę, że obsługa zegarka na nadgarstku wygląda inaczej, niż w małego odtwarzacza MP3, a sama obudowa ukrywa koronkę, to wygląd menu mógł być zupełnie inny, niż w przypadku ostatecznej wersji urządzenia.

Prototypowy Appel Watch

Te nowe zdjęcia prototypu noszonego przez giganta z Cupertino zostały udostępnione na Twitterze przez Apple Demo. Dla wielu osób zaskakujący jest fakt, że ten prototyp nie został zniszczony. Tym czasem oferuje on w pełni funkcjonalne wewnętrzne oprogramowanie i ustawienia programistyczne. Nie wiadomo, czy wewnątrz obudowy znajduje się w pełni funkcjonalny Apple Watch, a ta ma tylko ukryć ten fakt, Możliwe też to właśnie ten plastik stanowi skorupę urządzenia. Takie podejście ma na celu ukrycie konstrukcji i wyglądu prototypu. Te bowiem często są testowane także poza laboratorium, tak aby sprawdzić, jak działają podczas codziennej obsługi urządzenia. Chodzi tu o to, aby wprowadzić w błąd potencjalnych bystrych obserwatorów, którzy mogliby zdradzić, nad czym firma pracuje.

Zobacz też: Milowe kroki Huawei Mobile Services – rok rozwoju AppGallery robi wrażenie

Warto zauważyć, że ta wersja Apple Watcha nie ma korony. Zamiast niej posiada dwa przyciski po lewej stronie wraz z rzekomym przyciskiem home w obudowie. Jeśli chodzi o system, to jest to pre-watchOS 1.0. Sam tweet również wspomina, że jego wewnętrzna budowa działa z wielu obrazów przedstawiających jego UI i innych funkcji.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.