[Film] Dmuchanie zamiast wpisywania liter? Kolejna rewolucja od Google – klawiatura w postaci trąbki

Newsy

google piro piro japonia prima aprillis

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Trudno zaprzeczyć temu, że dzisiaj cały czas jesteśmy w ruchu. Nie mamy chwili spokoju, bo cały czas gdzieś pędzimy. To sprawia, że nasze ręce są zajęte i ciężko nam chociażby pisać wiadomości lub jakiekolwiek notatki. Tym samym po rewolucji pocztowej, Google postanowiło zaradzić także i temu problemowi.

 

Dokładniej rzecz biorąc, japoński oddział giganta z Mountain View stworzył nakładkę na trąbkę – taką karnawałową, co by się nie przedźwigać. Ta z kolei sprawia, że nie musimy dłużej martwić się brakiem wolnych rąk lub co gorsza hałasem, aby napisać coś na smartfonie lub tablecie. Jak to działa? Obejrzyjcie następujący film i nie martwcie się – można włączyć napisy po angielsku:

 

 

Jak widzicie, istnieje także wersja na nos w wypadku, gdyby Wasze usta też były zajęte… chociażby rozmową. Transmisja pomiędzy smartfonem, a trąbką odbywa się oczywiście za pomocą modułu Bluetooth, a samo zasilanie to zwykłe baterie.

 

Także dochodzimy do podsumowania kolejnego żartu prima aprillisowego i w tym wypadku można to zakończyć jednym zdaniem: Japonia. Czy ten kraj przestanie zadziwiać?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x