Wystartowała weekendowa promocja w Mi Store, czyli sklepach stacjonarnych Xiaomi. Od dziś do 20 grudnia, każdy, kto zdecyduje się odwiedzić jeden z salonów producenta i kupić w nim jakiś produkt, dostanie go 10% taniej. Dodatkowo firma przypomina o tym, by zachowywać się odpowiedzialnie i pamiętać o swoim i innych bezpieczeństwie. Gdzie możemy liczyć na zniżki?

Weekendowa promocja w Mi Store

weekendowa promocja Mi Store

Dziś na mapie Polski pojawił się kolejny Mi Store. Tym razem w Westfield Arkadia. I to największy tego typu salon. Nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie Środkowo-Wschodniej. To pierwszy tego typu projekt, który pojawił się poza granicami Chin. W Mi Store będzie można nie tylko kupić produkty firmy, ale także skorzystać z autoryzowanego serwisu producenta. W związku z uruchomieniem nowego salonu oraz tym, że za kilka dni Święta Bożego Narodzenia, Xiaomi przygotowało dla swoich klientów nową promocję. Odwiedzając salon Mi Store w dniach 18-20 grudnia, można kupić wszystkie produkty o 10% taniej. Co ważne, promocja nie dotyczy punktów Mi Points.

Xiaomi chce także dbać o bezpieczeństwo klientów, więc udostępniło także możliwość zarezerwowania wizyty w swoim nowym salonie w Westfield Arkadia. Tym samym można mieć pewność, że o określonej godzinie dostaniemy się do sklepu. Dodatkowo we wszystkich sklepach marki obowiązują zasady, że klienci mają mieć zasłonięte usta i nos. Do tego dochodzi utrzymanie minimum dwumetrowej odległości między klientami, a na każde 15 m2 może przebywać tylko jedna osoba. To ostatni weekend przed Świętami Bożego Narodzenia, więc w galeriach handlowych może być naprawdę ciasno, więc warto o tych zasadach pamiętać.

Zobacz też: Andrew Wong zdradza nam, jak będzie wyglądać przyszłość Xiaomi w Europie.

Mi Store znajdziecie w 16 miastach w 12 województwach. Salony mieszczą się w: Białymstoku (Galeria Alfa), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Czeladzi (M1), Częstochowie (Galeria Jurajska), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Olsztynie (Galeria Warmińska), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Rzeszowie (Galeria Rzeszów), Szczecinie (Galeria Galaxy), Toruniu (Atrium Copernicus), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów) i Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

Źródło: Xiaomi informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.