Samsung Galaxy S6 Edge zaskakuje wytrzymałością!

Newsy

note-4-edge31111

 
Po wczorajszym filmiku przedstawiającym katowanie G Flexa 2 ta wiadomość wydaje się być jak najbardziej na czasie. W sieci pojawiło się krótkie wideo o bardzo słabej jakości przedstawiające kobietę, która nie patyczkuje się ze swoim urządzeniem. Galaxy S6 Edge jest trzykrotnie uderzany o ziemie z bardzo dużą siłą i spada zarówno na front jak i na zaokrąglony bok.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Wiele osób obawiało się o wątpliwą wytrzymałość tego urządzenia. Wykonanie Edge’a stoi na bardzo wysokim poziomie jednak jego design wymusza traktowanie go bardzo delikatnie. Przynajmniej tak mogło się nam wcześniej wydawać. Filmik okazuje się być zaskakujący, bo po smartfonie nie widać żadnych śladów kontaktu z podłogą. Kobieta bez żadnych skrupułów rzucała urządzeniem, a mimo to nic się z nim nie stało. Wygląda na to, że Samsung dał nam solidny produkt, o który nie powinniśmy się obawiać.

 

Źródło: Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x