Przedstawiamy ZRRO, innowacyjną konsolę do gier z dotykowym padem

Newsy

ZRRO-Android-Gaming-Console

 
Próby stworzenia konsol opartych o system Android zazwyczaj nie kończyły się najlepiej i te urządzenia nie zdobywały masowej popularności. Parowanie smartfonów z telewizorami także nie było dobrym pomysłem, przynajmniej tak uważają twórcy ZRRO. To pozornie kolejna zwyczajna konsola z Androidem, ale posiada coś, czego nie miały żadne inne urządzenia tego typu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 
Mowa o padzie wyposażonym w dotykowy panel, którym możemy kontrolować rozgrywkę. Zdaniem twórców było to niezbędne, abyśmy mogli cieszyć się grami przystosowanymi pod ekrany naszych smartfonów. Pad bardzo dokładnie przenosi pozycję naszych palców na telewizor, dzięki czemu sterowanie jest niezwykle wygodne.

 
ZRRO posiada całkiem niezłą specyfikację i wspiera telewizory o rozdzielczości do 4K. W środku znajdziemy czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz i 2 GB RAM-u. Konsolę można połączyć kablem HDMI do dowolnego telewizora posiadającego takie wejście. ZRRO to na razie tylko Kickstarterowy projekt, który kończy się już za 4 dni. Zebrano dotychczas aż 200 ooo dolarów, co pozwoli na wypuszczenie urządzenia na rynek. Docelowo będzie ono kosztować 150 dolarów więc stosunkowo niewiele jak za tak interesujące i innowacyjne urządzenie.

 

ZRRO-Box1

Źródło: Kickstarter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x