facebook-angry-birds

Wszystkich fanów uśmiercania rzeszy świnek za pomocą ptaków wystrzelanych z procy, zakochanych również w portalach społecznościowych, ucieszy z pewnością najnowsza zapowiedź Rovio.

Już 14 lutego, a zatem w Walentynki, można będzie zagrać w Angry Birds w przeglądarce internetowej poprzez swoje konto na Facebooku.

Oprócz informacji, że gra pojawi się na portalu, nie podano innych szczegółów. Z filmiku na profilu Angry Birds na FB można jednak wnioskować, że doczekamy się ulepszonych strzałów czy nowych opcji wzmocnienia naszych „pocisków”. Same ptaki mają stać się większe i potężniejsze.Gra w przeglądarce z pewnością będzie ciekawym doświadczeniem, o ile zostanie ona wykonana starannie. Dzielenie się swoimi wynikami z przyjaciółmi od razu w czasie rozgrywki zostanie docenione przez największych fanów – zarówno gry jaki i samego Facebooka.

A Wy, Drodzy Czytelnicy, co wybierzecie 14 lutego – romantyczną randkę we dwoje czy partyjkę Angry Birds?

źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.