ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nie tylko Xperie Z dostaną Lollipopa. Sony może zaktualizować także m.in. Xperię T2 Ultra!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
01_Xperia_T2_Ultra_Colorrange

Po wielu zapowiedziach, robieniu nadziei, Sony póki co mozolnie aktualizuje swoje flagowe smartfony. Niemniej jednak to nie najgorsza wiadomość jaką do tej pory mogli usłyszeć posiadacze tej firmy. Wiele mówiło się o tym, że tylko i wyłącznie urządzenia z serii Xperia Z dostaną aktualizację do systemu Android 5.0 Lollipop.

Na szczęście najprawdopodobniej można już odwołać tę plotkę, a ogłosić kolejną. W Sieci ujawniono informację o tym jakoby niedługo posiadacze Xperii T2 Ultra mieliby się cieszyć z użytkowania „Lizaka”.

sony xperia t2 ultra bluetooth android 5.0 lollipop

To, co widzicie powyżej to fragment certyfikacji Bluetooth dotyczący omawianego smartfona z adnotacją „Tianchi Update to L”, co sugeruje właśnie najnowszą wersję systemu Android. Ta wiadomość została upubliczniona 11 marca i, póki co, Sony nie wydało żadnego oświadczenia, czy rzeczywiście smartfony spoza serii Xperia Z dostaną tak istotną aktualizację.

Pamiętajmy, że Xperia T2 Ultra nie jest szczególnym urządzeniem pod kątem specyfikacji. Wyróżnia ją jedynie duży wyświetlacz, a to może oznaczać, że Sony szykuje się do usprawnienia swojej „średniej” półki. W tym wypadku mówimy o drugiej dużej aktualizacji, bohater tego newsa pojawił się na rynku z systemem Android 4.3 Jelly Bean.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy